O mnie

Hello sobotnie! Dziś przepiękna pogoda, pierwszy raz poczułam w końcu wiosnę. Nie mogę się już jej doczekać i jestem gotowa.✌ Kochani wspaniałego weekendu wam życzę! Buziaki // Hello on Saturday!:) Today is beautiful weather, the first time I felt early spring. I'm ready for spring, and I can't wait for it. Lovely I wish you a wonderful weekend! Xo

Hej Kochani!

Jestem Magda, a to jest miejsce, gdzie dzielę się z wami kawałkiem mojego życia.
Chcę się tutaj dzielić moimi ulubionymi przepisami kulinarnymi, inspiracjami i rzeczami, które moim zdaniem są niesamowite. Wkładam dużo miłości i energii w tworzenie tych przepisów, ponieważ to jest moja wielka pasja i chcę również pasją do zdrowego odżywiania zarazić i was!
A tym blogiem chcę was i siebie również inspirować do tego, abyśmy zaczęli poznawać siebie, zaczęli cieszyć się z tego, że jesteśmy, nauczyli się kochać siebie, kochali innych.

A tak bardziej prywatnie…Chcę jak najwięcej czasu spędzać z rodziną i cieszyć się każdą drogocenną chwilą ją jest nam dane przeżyć. Staram się celebrować każdy dzień, uwielbiam być mamą, kocham swoją rodzinę, podróże, zdrowo zjeść i projekty zrób to sam. Uczę się cieszyć z prostych rzeczy. Wyruszyłam w swoją podróż życia, codziennie uczę się wciąż nowych rzeczy o sobie, o innych, o naturze, o świecie. Jestem bardzo szczęśliwa mogąc dzielić tą podróż z wami i że wy będziecie częścią mojej podróży.

Jak zauważycie moje przepisy są w zasadzie wegańskie. Staram się, żyć według diety opartej na bazie roślin kwitnącą w duże ilości świeżych i surowych owoców i warzyw, zieleniny, orzechów, nasion, ale również roślin strączkowych czy ziarna.

Mam nadzieję, że spodoba wam się mój blog i uda mi się rozbudzić niektórym z was miłość do zdrowej żywności, bo jest to  ciekawe, smaczne, kolorowe, łatwe i po prostu niesamowite! Życie jest piękne.!

„Każdego dnia rodzimy się na nowo. To co robimy dziś ma największe znaczenie.” Budda

Możecie mnie również znaleźć na Instagramie i Facebooku.

@lifebymada

lifebymada

Peace, love… buziaki Magda :*

Jeśli masz ochotę napisz do mnie: lifebymada87@gmail.com
W sprawach współpracy odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA.